238 total views,  1 views today

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 marca 2021 r.

W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID 19 ujawnionym u naszego ks. proboszcza od poniedziałku do soboty kościoły w naszej parafii będą zamknięte dla wiernych. Msze św. w intencjach zamówionych, odprawione zostaną według wcześniej uzgodnionego terminu bez udziału wiernych, a uczestniczenie w nich będzie możliwe za pośrednictwem internetu. Nieczynna także będzie kancelaria parafialna i nie odbędą się, mające rozpocząć się dziś, rekolekcje wielkopostne.
Podajemy link do naszego kanału na YouTube. Można się z nim połączyć także przez link podany na stronie internetowej w aktualnościach i ogłoszeniach. https://youtu.be/-1RD4DHcBYk

Serdecznie dziękujemy kapłanom salezjanom z Lądu i Konina za pomoc w sprawowaniu Eucharystii i głoszenie Słowa Bożego w dzisiejszą niedzielę.

Zaplanowane na dziś w Bielawach spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w innym terminie.

Od V Niedzieli Wielkiego Postu w kościołach zasłania się krzyże. Pozostają one zasłonięte do Wielkiego Piątku, kiedy to centralnym punktem liturgii będzie adoracja Krzyża…

Przyszła niedziela, jest Niedzielą Męki Pańskiej, Niedzielą Palmową. Liturgia tej niedzieli wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Na wszystkich mszach św. w kościele odbędzie się poświęcenie palm.

W niedzielę 28 marca w godzinach 19:00-21:00 młodzież oazowa zaprasza do naszego Sanktuarium młodzież na spotkanie modlitewne „Wielkopostne Czuwanie Młodych”.

Informacje o świętach i liturgii Triduum Paschalnego podamy w najbliższą niedzielę.

Dzisiaj i w następną niedzielę będziemy zbierać ofiary pieniężne do puszek przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczne dekoracje kościoła.

Trwajmy na modlitwie w tym trudnym czasie, prosząc Boga o miłosierdzie dla całego świata, a dla każdej i każdego z nas o łaskę nawrócenia.

INTENCJE MSZALNE

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Modlitwa w intencji solenizantów, jubilatów tygodnia i dobrodziejów naszego Sanktuarium.

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.